Szafy na wymiar Bytom

Zabudowy wnętrz to nasza specjalność – nasze rozwiązania stanowią zabudowę wnętrza od ściany do ściany, od podłogi do sufitu, maksymalnie wykorzystując jego powierzchnię. Wnętrze szafy, w zależności od potrzeb klienta, wyposażamy w półki, drążki do wieszania ubrań, wieszaki (pantografy), szuflady, kosze, akcesoria na buty, odkurzacze oraz całą gamę nowatorskich rozwiązań. Tak przygotowany projekt i wykonanie szafy na wymiar pozwoli Państwu cieszyć się eleganckim, nowoczesnym wyglądem oraz funkcjonalnością użytkowania.

Oferujemy Państwu komfortowe i eleganckie szafy na wymiar, które spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki temu rozwiązaniu możliwe jest optymalne wykorzystanie przestrzeni dostępnej w pomieszczeniu. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym wyposażeniem, do kontaktu z nami w przypadku pytań oraz do składania zamówień na nasze szafy z drewna.

Czym charakteryzują się szafy na wymiar?

Szafy pod wymiar są przede wszystkim maksymalnie dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Chodzi tutaj zarówno o rozmiar, jak i funkcjonalność oraz wygląd. Modne szafy do zabudowy mogą być jednocześnie wyposażone w liczne rozwiązania, których na próżno szukać w gotowym wyposażeniu ze sklepów meblowych. To od klientów zależy, w jaki sposób mają wyglądać drążki na wieszaki, wnęki, szuflady, a nawet oświetlenie. Szafa przesuwna na wymiar z naszej oferty to zatem doskonały sposób na to, aby urządzić mieszkanie na własnych zasadach. 

W jakich pomieszczeniach sprawdzają się szafy na zamówienie?

Nowoczesna szafa na wymiar przydaje się w różnych pomieszczeniach, w których szczególnie istotne jest funkcjonalne przechowywanie rzeczy. Może to być na przykład przedpokój, w którym nierzadko brakuje miejsca na tradycyjne meble. Często na poddaszu skosy mogą utrudniać aranżację, a wybierając drewniane szafy tworzone na wymiar, można zapobiec temu problemowi. W wielu przypadkach nasi klienci wybierają szafy pod wymiar także w sytuacji, gdy potrzebują dostosowania wyposażenia do wymiarów sprzętu AGD, takiego jak choćby pralka, zmywarka lub kosze na śmieci. Dzięki odpowiedniej aranżacji pomieszczenia staje się ono bowiem jeszcze bardziej funkcjonalne.

Szafa na wymiar — dlaczego nasza oferta?

Nasze szafy na zamówienie to zawsze produkty od najlepszych producentów. Współpracujemy bowiem od wielu lat wyłącznie z firmami, które budzą uznanie w branży meblarskiej. Sporym argumentem, który przemawia za skorzystaniem z naszej oferty, jest także możliwość skonsultowania z nami decyzji zakupowej. Zatrudniamy bowiem wyłącznie wysoce wyspecjalizowanych pracowników. W każdej chwili mogą oni zatem wskazać Państwu najlepsze rozwiązania i zasugerować, w które szafy warto zainwestować. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami, a także do składania zamówień.